konu anlatımlı test, çözümlü matematik soruları, Kare Kod, konu anlatımlı dersler, lgs sınav sonuçları, LGS Kitapları, 6 sınıf konu anlatımlı testler, lgs cevap anahtarı, Konu Testi, Soru Anlatımları, Yorumlu sınav sorusu, Z Kitap, Ünite Değerlendirme Testleri, spotlu soru bankası, ayt hazırlık, tyt hazırlık, ayt hazırlık seti, tyt hazırlık seti, spotlu soru bankası, lgs hazırlık, en iyi lgs kitapları, spot soru bankası

Sadıkuygun Eğitim Yayınları


Üye Girişi Bayi Girişi Uygun Akademiye Giriş Yap

Misyonumuz

          Sadık Uygun Eğitim Yayınları olarak varlığımızın nedeni; evrensel boyutta bilgi üretmek, bilimin sınırlarını ilerletmek, çağdaş, bilimsel, eleştirel, aydın ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirmektir. Her bireyin eğitim alma hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu düşünceyle öğrencilerimizin nerde eğitim almak istiyorlarsa o yerlere girmesini sağlayacak eğitim araçları üretiyoruz. Bunu yaparken yanında öğreteni olmayan birini düşünerek kendi kendine öğreten kaynaklar hazırlıyoruz.

          Kitaplarımızda sade dil, sorgulayıcı anlatım, araştırma ve tartışmaya açık, pozitif bilime önem veren aydın bireyler yetiştiren yöntemler kullanıyoruz. Türkiye’nin aydınlık geleceği bugünkü çocukların zihinlerinin aydın, çağdaş, modern fikirlerle yapılanmasıyla oluşacaktır. İşte bu amaçla hazırladığımız eserlerimiz Milli Eğitim Temel Kanunu hükümlerine ve Atatürkçülük ilkelerine birebir uyumludur.

Sadıkuygun Eğitim Yayınları Whatsapp Nasıl Yardımcı Olabiliriz.